Tirane Japim me Qera Ambjent Zyre ne Bulevardin G

1 000 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Tirana Real Estate 03 Shk 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Tirana Real Estate
Truall ne Fushe-Kruje 200 000 EUR
Truall ne Rr Korce Voskopoje km 3 1 250 000 EUR
Ambient Biznesi ne Rr Hamdi Sina prane liqenit 200 000 EUR
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Donika 1 000 EUR
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates . Ambjenti me siperfaqe 155m2 I shtruar ne pllake ,ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet ne 3zyra+1wc+1verande. Ambienti ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 1000 Euro/muaj.
Tirana Real Estate
INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : SHITJE, BLERJE, QERA VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE RIKONSTRUKSIONE NDERTIME ASISTENCE LIGJORE Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë
0672053361
https://www.tiranarealestate-al.com

http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/2

Tirana Real Estate
0672053361
Leaflet
Tirana Real Estate
Toke Truall dhe Kapanon ne Komunen Vaqarr 650 000 EUR
Shesim Apartament 3+1 ne Rr.Sander Prosi 80 000 EUR
Dyqan ne Rr Sokrat Mosko ne Kombinat. 52 000 EUR
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Kavajes 123 500 EUR
Në fillim