Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 10 2022 04:17

TEK STADIUMI DINAMO GRASONIERE PER QIRA!

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 10 04:17
Shikime: 306
ID: Billion1849
Në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë, tek Stadiumi Dinamo, ju ofrojmë me qira garsoniere. Ne një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme ndodhet ne katin e1 te nje pallati egzistues.. Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor te vogel ku eshte vendosur dhe kuzhina, nje sallon te bollshem dhe nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje, gjë që e bën atë të ndriçuar nga dielli në pjesën më të madhe të ditës. Apartamenti eshte i investuar ne detaje, me mobilim modern dhe te gjitha elektroshtepiaket e cilesise me te larte.Drita +uje+internet te perfshira ne cmim. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione