Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 05:03

TE SELVIA APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA !

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 29 05:03
Shikime: 113
TE SELVIA APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA !
ID: Billion1413

Tek Selvia apartament 2+1+2 tualete dhe nje ballkon per qira.Shume afer Qendres se Tiranes, ne pallat te ri me ashensor, me cilesi teper te larte ndertimi ,ofrojme nje super apartament per qira me siperfaqe 90 m2 . Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet nga nje sallon i madh bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe nje ballkon .Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ,eshte i mobiluar me pajisje bashkekohore dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të fasiliteteve të ndryshme . Cmimi 500 euro. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4252/te-selvia-apartament-2-1-2-per-qira-billion1413.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione