Super Apartament Me Qera 3+1 Në Komunën e Parisit

700 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Smart Realty Solutions 22 Dhj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qira apartament luksoz 3+1+2 , 235m2 neto, tek komuna e Parisit. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem, nje kuzhine, 3 dhoma te bollshme gjumi, ballkon, verande dhe 2 tualete.Apartamenti ofron nje arredim bashkohore, me pajisje super cilesore dhe me chiller "Daikin". Pallati gjithashtu eshte mjaft cilesore, me teknologji antisizmike te fjales se fundit. Pozicion strategjik, fare pran parkut te liqenit.
Apartamenti mund te behet i juaji per vetem 700 💶/ muaj!
Per kontrata afatgjate dhe qiramarreses serioz ofrohet mundesi e me tejshme negocimi!
Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte e limituar!
Smart Realty Solutions
+355696405682
Leaflet
Në fillim