Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 28 2022 04:51

Super Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of the Sun

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 28 04:51
Shikime: 31
Property ID : 4231309

Ne Rezidencen Touch of the Sun, jepet Apartament 3+1 me qera ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 145 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, organizohet ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, 2 tualete, Verande, orientim me diell, gjithe shtepia me parket, dhome per lavanderi dhe 2 postparkime te perfshira ne cmim.
Rezidenca Touch of the Sun eshte nje nder rezidencat me te mira ne Tirane e cila shquhet per pastertine, rregullsine dhe mireorganizimin e saj, brenda Rezidences perfshihet palester dhe pishine te cilat jane vetem per banoret e Rezidences. Rezidenca eshte e rrethuar kudo me gjelberim, shum siguri si pershembull vezhgim me kamera, roje ne hyrjen e saj si dhe karekterizohet nga qetesia e saj e cila te mundeson nje jetese shume te kendshme.

Jepet me qera 1500 euro
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673088830

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione