SUPER APARTAMENT 2+1 TE RRUGA ELBASANIT

550 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Fatjon_Nreu 08 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Ofrohet me qira apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit prane Shkolles se Baletit.
Apartamenti eshte i areduar ne nje menyre moderne me te gjtiha elektroshtepiaket e nevojshme dhe i pabanuar me perpara.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te bollshme, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara Tiranes, fare prane qendres dhe ka dalje direkte ne unazen e vogel.
Apartamenti ka dalje direkte ne unazen e vogel dhe ofron mjaft fasilitete.
Fatjon_Nreu
0693295234
Leaflet
Në fillim