Publikuar: Jan 13 2023 12:38

Shtepi Per Qera, Rruga Durresit !

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 13 12:38
Shikime: 167
Jepet me qera shtepi private tek rruga e Durresit, prane hotel Colosseo.
Shtepia ka siperfaqe totale 64m2 dhe eshte e organizuar nga nje koridor shperndares, sallon dhe ambient gatimi, dhome gjumi dhe nje tualet.
Totalisht e mobiluar dhe shume e investuar, panel diellor dhe sistem chiller.
Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode dhe te sigurt.

P.S Shtepia eshte e lire ne muajin Janar

Per informacion te detajuar dhe vizite ne prone na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
167
0682059906

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione