Shtepi me Qera Prane Pazarit te ri\Qender

32 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Dhimitra 08 Korr 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qera nje apartament 1+1(+ studio). Apartamenti ka nje verande qe lidh ate me ambjentin e dhomes se ndenjes. Gjithashtu ka dhe nje ballkon te vogel prane aneksit dhe ngrenies.I paster dhe me nje pjese te mobilimit(pershtatet sipass kerkeses).Rruga Hoxhe Vokri rreth 200m mbi Pazarin e ri. Pamje shume te bukur.
Kontakti:0682732248
Leaflet
Në fillim