Publikuar: Shk 10 2023 10:23

Shtepi me qera (kati 2 i nje vile) ASTIR

LEK

/ muaj
Publikuar: Shk 10 10:23
Shikime: 96
ASTIR
Jepet kati i 2 i nje vile me qera,
Shtepia ka 2 dhoma gjumi dhe 1 holl te madh.
Nuk ka kuzhine!
Te interesuarit mund te kontaktojne ne whatsapp +355694246992 per informacione te metejshme!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
96

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione