Publikuar: Mar 13 2023 11:12

Shtepi me qera ditore "Te Johani"

LEK

/ ditë
Publikuar: Mar 13 11:12
Shikime: 667
Shtepia e Johanit leshohet me qera tashme. Per here te pare ne treg.
Pallati eshte i ri, me ashensor. Orientim juglindje. Ndodhet buze rruge, por me pamje nga gjelberimi dhe ndertesat e ulta. Eshte ngjitur me institucione arsimore, shendetesore, fitness, markete, etj. Shume prane unazes se vogel.
Kushte te mira jetese me: Air Condition; Lavastovilje; Mikrovale; Frigorifer me 2 kanata; Fshese me korent; Lavatrice; Krevat king size me dyshek anatomik; Oxhak dekorativ; Punime gipsi me ndricim te kontrolluar;
Ballkon ka hapesire te bollshme per nje kafe te qete mengjesi.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
667
0672326499

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione