Shtepi me qera 6 minuta larg spitalit Nen Tereza"

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: senato 24 Sht 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 95m2 ne katin e 2 te nje vile 3kateshe ne rrugen "Njazi meka" te posta, apartamenti ndodhet vetem 6 minuta larg spitalit "Nene Tereza" dhe spitalit amerikan 2, apartamenti ndodhet vetem 1 minute larg stacionit te autobuzit.

cmimi 220euro

cel 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Leaflet
Në fillim