Publikuar: Maj 17 2022 09:39

Qira, Apartament 2+1, Rruga E Durresit, Tirane. 450 € /Muaj

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 17 09:39
Shikime: 7
Disponojmë Apartament 2+1 per qira tek Rruga e Durresit, prane Coloseut, Tirane.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1.
• Sipërfaqja e apartamentit 75 m2.

Apartamenti disponon:
• Sallon ndenje dhe gatimi.
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• I mobiluar.


Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione