Publikuar: Dhj 19 2022 01:48

Qira, Apartament 2+1, Myslym Shyri. PRO+24940

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 19 01:48
Shikime: 32
Disponojme apartament 2+1 per qira ne zonen e Myslym Shyrit, Tirane.

Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe totale: 108 m2
• Kati 9.
Organizimi:
•Ambient ndenje dhe gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon.
Detaje të tjera:
• Totalisht I investuar.
• Ndricim natyral.
• Kondicioner ne cdo dhome.
• Ndertim i ri, me ashensor.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
0693181171

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione