Publikuar: Maj 21 2022 03:25

Qira, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt. 400 € /Muaj

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 21 03:25
Shikime: 235
Disponojmë Apartament 1+1 për Qira, tek Kompleksi Kontakt.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7.
• Sipërfaqja e apartamentit 65 m2.
Apartamenti disponon:
• Sallon ndenje dhe gatimi.
• 1 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
•Totalisht i investuar dhe mobilim bashkëkohor.

Lirohet ne daten 24 Dhjetor.

Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione