Publikuar: Maj 03 2022 04:24

Qera, Duplex, Kodra E Diellit, Tiranë 1,000 € /Muaj

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 03 04:24
Shikime: 1
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndër ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute.

Duplexi ndodhet tek rezidenca Kodra e Diellit 1.

Informacion mbi Duplexin:
• Kati i 1 (Banim)
• Sipërfaqja e apartamentit: 130 m2 (Bruto)
• Sipërfaqja e apartamentit: 113 m2 (Neto)
• Orientim: Jug-Lindje

Organizimi i Duplexit:
• Ambient ndenjie
• Ambient gatimi
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Oborr

Detaje të tjera:
• I investuar
• Kondicionerë
• Kubaturë e rregullt
• Ndriçim natyral në çdo ambient.
• 2 Poste parkimi të përfshira në çmim.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione