Publikuar: Maj 17 2022 09:35

Qera, Apartament 3+1+2+2 Poste Parkimi, Kopshti Botanik, Tir

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 17 09:35
Shikime: 4
Apartamenti ndodhet tek Kopshti Botanik .

Informacion mbi Apartamentin:
• Kati 0
• Sipërfaqja e apartamentit: 111.3 m2 (Neto).
• Sipërfaqja e gjelbër (bahçe) 63.7 metra.
• Sipërfaqja e apartamentit: 197.4 m2 (Bruto).

Organizimi:
• Sallon ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 1 Ballkon.

Cilësime të tjera:
• I Investuar.
• Totalisht i mobiluar.
• Ndriçim natyral në çdo ambient.
• Kondicioner.
• 2 poste parkimi
• Sistem ngrohje-ftohje multisplit.


Zona ofron ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute.

Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione