Publikuar: Maj 17 2022 09:39

Qera, Apartament 2+1+Post Parkim, Blloku, Tiranë. 1,100 € /M

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 17 09:39
Shikime: 10
Pershkrimi
• Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Sipërfaqja e apartamentit: 155 m2

Organizimi :

• Sallonin e ndenjes.
• Ambjentin e gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualet.
• 1 Verand
• Mobilim Modern dhe Cilesor.
• Orientim Jug-Lindje.

Cilësime të tjera:

• I Investuar
• Mobilim Modern
• Parket cilsëor
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor
• Kuzhinë Inkaso

• Vendi ideal për të jetuar në mes të gjelbërimit, privatësisë dhe ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit!

Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione