Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 11:56

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 12 11:56
Shikime: 212
Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën e Dajtit te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Cel. : 0696839432
Përshkrimi i linkut

Urban Real Estate

Urban Real Estate 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione