Publikuar: Maj 16 2022 01:34

Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë 450 € /Muaj

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 16 01:34
Shikime: 7
Apartamenti ndodhet tek Kopshti Botanik.

Informacion mbi Apartamentin:
• Kati i 2 banim.
• Sipërfaqja e apartamentit: 75 M2 (bruto)

Organizimi:
• Sallon ndenjie
• Ambient gatimi
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• I Investuar
• Totalisht i mobiluar
• Ndriçim natyral në çdo ambient
• Kondicioner
• Me parket
• I pabanuar më parë

Zona ofron ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute.

Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione