Publikuar: Maj 17 2022 09:39

Qera, Apartament 1+1, Harry Fultz, Tiranë 400 € /Muaj

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 17 09:39
Shikime: 3
Apartamenti ndodhet i pozicionuar te Harry Fultz
• Kati 3, pallat i ri me ashensor
• Siperfaqe 95 m2.
Organizimi:
• Ambient Ndenjie
• Ambient gatimi në vete
• Shpërndarje klasike me korridor
• Dhomë gjumi
• Tualet
• Ballkon
Cilësi të tjera:
• Apartameti është i investuar dhe mobiluar
• Ndricim Natyral në çdo ambient
• Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë në të gjithë facilitetet që ofron zona si kopësht, shkolla, çerdhe, ambulanca, markete etj

Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione