Publikuar: Dhj 16 2022 02:38

QERA Apartament 1+1 Ali Dem ish Markata ( tek Credins Bank)

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 16 02:38
Shikime: 73
Apartament 1+1 + kuzhine e kompletuar me gjitha mobiljet moderne
Shtruarar me parket e gjithe shtepia
Televizor 43"
Kondicioner 2 cope
Elektroshtepiake Cilesore Dhe Kuzhine e Re me te gjitha pajisjet
1 Dhome Gjumi e pajisur me gjithcka
1 Sallon+ Kuzhine
1 Korridor
1 Tualet
1 Ballkon m2Total: 60 - Kati: 4 ( jo i fundit ) -
Ashensor: Jo
Karakteristika: - Apartament Me Vendodhje Ne Nje Nga Zonat Me Te Qeta Te Tiranes tek Ali Dem ish Markata ( tek Banka Credins ) - Zone me Familjare Dhe Mundesi E Lehte Parkimi.

Jepet per familjare ose cift
Cmimi 300Euro
+355684395335


Qera Apartament Ali Dem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
73
+355684395335

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione