Published: Korr 23 2018 05:00

Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartamenti

EUR

/ monthly
Published: Korr 23 05:00
Views: 3
Ne rrugen e Barrikadave, jepet me qira apartamenti 1+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar: sallon ndenje, dhome cifti, nje tualet dhe nje ballkone. Orjentimi i apartamentit eshte Veri-Lindje., ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekore.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information