Ne Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1.

35 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Mei Realty Don Bosko 03 Pri 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1.
Apartament me nje siperfaqe 114m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet me qira bosh, vetem me kundrabufe.
Cmimi: 35000 Leke / Muaj.
Per me shume informacion: +355674052735
Mei Realty Don Bosko
0672049700
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione