Published: Korr 28 2018 02:06

NE FRESK, JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1

EUR

/ monthly
Published: Korr 28 02:06
Views: 8
Ne Fresk rruga e Teleferikut, jepet me Qera apartamenti 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 7 katesh. Apartamenti organizohet: nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. 1 garazhe, Orientimi eshte lindje dhe zona ofron te gjitha fasilitete. Cmimi: 250 Euro. Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Mimozen ne nr.: +355676088100
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
8

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information