Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 01:37

NE BLLOK, APARTAMENT 4+1+2 PER QIRA !

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 08 01:37
Shikime: 189
NE BLLOK, APARTAMENT 4+1+2 PER QIRA !
ID: Billion700
Jepet me qira ambienti i ndodhur ne nje zone shume te kerkuar te Tiranes, ne Bllok. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200m2 dhe ndodhet ne katin e 3 . Organizohet nga 4 dhoma , 2 anekse kuzhine dhe 2 tualete me dritare. Ambienti eshte i investuar se fundmi , pasi ka qene i shfrytezuar me perpara si klinike dentare. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti biznesi pasi ndodhet buze rruge dhe ka vizibilitet te larte . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2461/ne-bllok-apartament-4-1-2-per-qira-billion700.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione