Publikuar: Nën 30 2022 05:03

ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI “Touch of the Sun”

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 30 05:03
Shikime: 4
Jepet me qera 2+1+2. I arreduar totalisht. Post parkimi i perfshire. Verande dhe pishine e perbashket.

Apartament 2 plus 1 me qera ne rezidencen Touch of the Sun. Rezidenca ka nje reputacion shume te mire dhe pervec sigurise qe ofron ka dhe pishine te perbashket per banoret. Pervec apartamentit ofrohet dhe nje post parkimi. Parkimi ne rezidence eshte ne katin 0 cka mundeson akomodimin direkt ne ashensor dhe ne apartament.
Apartamenti ka 2 tualete, te investuara ne menyre cilesore. Ka nje verande te bollshme, sallon dhe dy dhoma gjumi. Mobilimi eshte i i teri i ri, shtepia eshte e pabanuar me pare. Sistemi ngrohke ftohje eshte modern. Cmimi eshte 1300 euro neto ne muaj. Apartamenti eshte 91 m2.
IRG65654
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione