LESHOHET ME QERA

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: elsa 19 Sht 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne zonen e Freskut jepet me qera hyrja pjeserisht e mobiluar ne katin e dyte me ashensor pallat i ri ,sallon guzhine me kondrabufe,dhome gjumi banjo dhe ballkon te madh te mbyllur.
Leaflet
Në fillim