JEPET ME QIRA PENTHOUSE 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT!

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ark Prona 27 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
JEPET ME QIRA PENTHOUSE 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT!
Eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje -gatimi-ngrenie , tualet dhe nje verande spacioze. Eshte i mobiluar ne menyre teper komode dhe permban pajisjet kryesore ,cilesore dhe funksionale.
Ndodhet ne nje pallat te ri ne zonen e Komunes se Parisit ne nje vendndodhje te tille qe ofron dhe mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per informacione te detajuara ose per nje vizite ne prone ju ftoj te kontaktoni:
Nr :0692950896
E-mail:arkprona@gmail.com
Instagram : https://www.instagram.com/arkprona/
Facebook: Ark Prona
Ark Prona
0692950896
Leaflet
Në fillim