Publikuar: Qer 25 2022 07:31 Tani jeni duke parë: 2

Jepet me QIRA DITORE apartament 2+1 PERLA RESORT

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 25 07:31
Shikime: 2297
Tani jeni duke parë: 2
APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek "Perla Resort" - GJIRI LALZIT

Periudhat disponibel:
10 QERSHOR 2022 - 05 KORRIK 2022
05 GUSHT 2022 - 31 GUSHT 2022

CMIMET:
KORRIK: 85 euro/nata
GUSHT 2022: 96 euro/nata

- Periudha rezervimi minimumi 7 ditore.

Apartamenti pozicionohet vetem 5 minuta larg detit dhe atraksioneve (supermarket, treg fruta-perimesh, bar-restorante, fusha basketbolli, kend lojrash per femije etj).
Organizohet nga nje salle me divane komode, kend gatimi dhe ngrenie qe komunikon me zonen living, dhome gjumi matrimoniale me nje krevat dopio, dhome femijesh me dy krevate tek dhe nje tualet.Te gjitha ambjentet jane te shfrytezuara maksimalisht dhe te mobiluara me shume shije.
Apartamenti disponon nje verande personale te mbuluar e cila do ju mundesoje te kaloni ore te kendshme relaksi gjate mengjeseve dhe pasditeve me pamje nga gjelberimi i pishave dhe ajrit te paster te rezidences.

Na kontaktoni per rezervime:
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione