JEPET ME QIRA APARTAMMENT 2+1 NE KOMUNEN E PARISIT

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Henri Uzo 27 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ofrohet apartament me qira 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 101 m2 dhe organizohet nga nje soxhorno , 2 dhoma gjumi, nje tualet. Aparatmenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektoshtepiaket per nje jetese sa me komode. Pallati eshte i pajisur me ashensor edhe mireadministruar. Ndodhet ne nje nder zonat me elitare te Tiranes.
Ofrohet edhe nje post parkimi me nje kosto shtese prej 50 euro.

PER ME SHUME INFO NA KONTAKTONI!
Henri Uzo
0674050151
Leaflet
Në fillim