Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 13 2022 10:58

Jepet me qira apartament, tek Liqeni Artificial

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 13 10:58
Shikime: 139
🌁 Jepet me Qira Apartament, tek Liqeni Artificial
📐 Sipërfaqja: 78 m2
🏢 Pallat i Ri
🔴 Bosh
🔵 Super i përshtatshëm për Banim, por edhe për Zyra
✅ Me super kushte
🏗️ Kati: 4
💶Çmimi: 500 Euro\Muaj
📍Adresa: Liqeni Artificial, pranë Kompleksit Dinamo
🔴 Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 📲 0676072222, 📲 0672264444, ose paraqituni pranë zyrave tona në 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
Përshkrimi i linkut

Imobiliare Bylis Albania

Bylis Imobiliare është një agjensi shumëfunksionale e cila vjen në tregun tonë me staf të përkushtuar dhe të kualifikuar për të ofruar shërbime cilësore dhe të suksesshme. 
Duke garantuar zgjidhjen e duhur për situata të ndryshme.

Eksperienca dhe përgatitja akademike në fushën e drejtësisë e bën Bylis Imobiliare ambjetin profesional që mund t'i japë zgjidhjen e duhur çështjeve tuaja.

Ne ofrojmë ndërmjetsim në shitjeblerje pronash, shitjeblerje apartamentesh dhe truallesh, oferta dhe okazione, si dhe dhënie me qira të ambjenteve dhe hapsirave të ndryshme për biznes ose zyra.

Gjithashtu ne ju ndihmojmë jo vetëm për të gjetur apartamente në shitje në Tiranë, shtëpi pushimi okazion në Durrës, ambjente biznesi me qira por dhe konsulencë ligjore në finalizimin e kontratës së blerjes, shitjes apo dhënies me qira të objektit në fjalë. 

Ne e dimë se sa e lodhshme është që të shisni pronën tuaj apo të blini një pronë dhe akoma më tepër e lodhshme të gjeni personin e duhur që t'ju asistojë pjesën ligjore. 
Prandaj vlen për t'u ritheksuar që stafi ynë ka kapcitetin dhe përgatitjen e duhur për t'ju ardhur në ndihmë me shërbime apo konsulencë ligjore kompanive të huaja, personave fizikë dhe juridikë që operojnë në Shqipëri.

Bylis u krijua me qëllimin e vetëm për t’u ardhur në ndihmë të gjithë njerëzve të interesuar në këto fusha. Eksperienca dhe pershtypja maksimale poztive e klinetëve tanë janë siguria juaj e punës tonë të përkushtuar dhe e shërbimeve cilësore që do t'ju ofrojmë gjithmonë dhe kujtdo në cdo moment. 

Jeni të mirëpritur pranë zyrës tonë në adresën: Rruga:"Mine Peza", nr.234, pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
Për cdo pyetje apo paqartësi mund të na kontaktoni në [email protected] ose në numrat e telefonit: 
0676072222
0672264444
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr"Mine Peza", nr 234 Tregoje në hartë

0676072222 0672264444

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Bylis Imobiliare është një agjensi shumëfunksionale e cila vjen në tregun tonë me staf të përkushtuar dhe të kualifikuar për të ofruar shërbime cilësore dhe të suksesshme. 
Duke garantuar zgjidhjen e duhur për situata të ndryshme.

Eksperienca dhe përgatitja akademike në fushën e drejtësisë e bën Bylis Imobiliare ambjetin profesional që mund t'i japë zgjidhjen e duhur çështjeve tuaja.

Ne ofrojmë ndërmjetsim në shitjeblerje pronash, shitjeblerje apartamentesh dhe truallesh, oferta dhe okazione, si dhe dhënie me qira të ambjenteve dhe hapsirave të ndryshme për biznes ose zyra.

Gjithashtu ne ju ndihmojmë jo vetëm për të gjetur apartamente në shitje në Tiranë, shtëpi pushimi okazion në Durrës, ambjente biznesi me qira por dhe konsulencë ligjore në finalizimin e kontratës së blerjes, shitjes apo dhënies me qira të objektit në fjalë. 

Ne e dimë se sa e lodhshme është që të shisni pronën tuaj apo të blini një pronë dhe akoma më tepër e lodhshme të gjeni personin e duhur që t'ju asistojë pjesën ligjore. 
Prandaj vlen për t'u ritheksuar që stafi ynë ka kapcitetin dhe përgatitjen e duhur për t'ju ardhur në ndihmë me shërbime apo konsulencë ligjore kompanive të huaja, personave fizikë dhe juridikë që operojnë në Shqipëri.

Bylis u krijua me qëllimin e vetëm për t’u ardhur në ndihmë të gjithë njerëzve të interesuar në këto fusha. Eksperienca dhe pershtypja maksimale poztive e klinetëve tanë janë siguria juaj e punës tonë të përkushtuar dhe e shërbimeve cilësore që do t'ju ofrojmë gjithmonë dhe kujtdo në cdo moment. 

Jeni të mirëpritur pranë zyrës tonë në adresën: Rruga:"Mine Peza", nr.234, pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
Për cdo pyetje apo paqartësi mund të na kontaktoni në [email protected] ose në numrat e telefonit: 
0676072222
0672264444
Rr"Mine Peza", nr 234 0676072222 0672264444

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione