JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK KOMUNA PARISIT

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 27 Maj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK KOMUNA PARISIT.
Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones e cila na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Apartamenti eshte i shtruar me parket
Pallati eshte ndertim i ri
Ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhom1 gjumi, 1 tualet, ballkon.
Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare.
Leaflet
Në fillim