Jepet me qira apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sildi Jaho Sot 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Apartamenti ndodhet tek ish Stacioni i Trenit, ne nje nga zonat me te preferuara per banim,
Ky apartament eshte ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 97 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjie me kuzhine dhe 2 tualete.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni
Sildi Jaho
  Online
+355684337327

WhatsApp:
+355694004126
Leaflet
Në fillim