Jepet Me Qira Apartament 1+1.

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mei Realty Don Bosko 04 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne Rr. Margarita Tutulani, Jepet Me Qira Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe 88m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 4 kat. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Jepet me qira totalisht i mobiluar. Ne cmim jane te perfshira energjia elektrike dhe uji.

Cmimi: 300 Euro / Muaj.

Per me shume informacion: +355674969237.
Mei Realty Don Bosko
0672049700
Në fillim