Jepet me qira apartament 1+1, 90m2, 310E.

310 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Klea 10 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qira apartament 1+1,90m2, Tek Punishtja e Pastave,rruga Musa Agolli ,310€. Apartamenti ka siperfaqe 90 m2 ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensore,i mobiluar,Organizohet nga ambienti i ndenjies,+kuzhine, dhoma gjumi ,1 tualet dhe ballkonte madh.
Leaflet
Në fillim