jepet me qira 2+1 tek bajram curri

30 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Ina myrta 07 Korr 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet apartament 2+1 me qira tek Bulevardi Bajram Curri prane pallatit me shigjeta , perballe Kompleksit Delijorgj.
Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar ,organizohet ne dhome ndenje bashke me ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete . Nodhet ne kat te 7-te. Zona ofron larmi fasilitetesh dhe akses te menjehershem me shume zona te Tiranes.
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim