Jepet me qira 2+1 tek 21 dhjetori

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ina myrta 04 Gush 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartamenti ka nje siperfaqe pre 70 m2 i organizuar ne nje sallon, me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi , nje zyre studimi dhe dy tualete,.
Apartamenti ndodhet prane kryqezimit te 21 Dhjetorit.
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim