Jepet me qira 2+1 ne Bllok

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ina myrta 07 Korr 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Bllok jepet me qira apartamenti 2+1+2.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet me 1 sonxhorno me 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i preferuar per sa kohe ofron fasilitete te ndryshme si Liqeni Artificial, restorante, shkolla, supermarkete, farmaci etj.
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim