JEPET ME QERA

27 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: ergis 23 Qer 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament pallati ri 2+1 me 2 banjo ne katin e fundit me ashensor apartamenti eshte i mire organizuar dhe ndodhet ne zonen e astirit prane vila L .
Leaflet
Në fillim