Jepet me qera

25 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Flamur Dje 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartment me nje dhome gjumi,nje dhome ndenje me ballkon e me aneks gatimi,nje banjo dhe koridor.Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe eshte ne katin e trete te nje pallati 100 m poshte farmacise 10 perballe tregut buze unaze.Aneksi i gatimit eshte i kompletuar dhe ne banje ka edhe lavatriçe.
Leaflet
Në fillim