Jepet me qera super apartament modern tek Liqeni i

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Golden Home 08 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera super apartament modern tek Liqeni i thate. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me ne ze te zones , me nje siperfaqe totale 90m2 e organizuar ne 1+1 + banjo + depo + super ballkon me pamje fantastike te liqenit, me sistem chiller dhe sistem kapot. Jepet totalisht i mobiluar. Disponon certifikate pronesie. Cmimi per 500€/muaj neto e padiskutueshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021009 / 0692021015

Golden Home
0696984190
Leaflet
Në fillim