Jepet me qera / stadiumi dinamo

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Tiron e re Sot 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qera 600€ 2+1 me dy ballkone 78 m2, nga krahu i rruges. Ish shushica te stadiumi dinamo perball. Pallat i ri dhe shum cilesor 1 vit ka qe ka mbaruar.
Kati i 4 teknik dhe i pari banim sepse jane 3 kate dyqane. Kafshe nuk lejohen fare nuk diskutohet fare cfaredolloj kafshe. Cmimi i padiskutushem
Tiron e re
0696339395
Leaflet
Në fillim