Jepet me qera dyqan 25m2 tek Pazari i Ri 420 Euro!

0 EUR

Jepet me qera nga: Eva 16 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera dyqan 25m2 tek Pazari i Ri 420 Euro! Dyqani ndodhet ne zonen e Pazarit te Ri dhe ka nje hapesire prej 25m2. Eshte ideal per tu perdorur per butik rrobash, klinike, estetike etj, dhe ka akses me rrugen kryesore. Shume i favorshem per biznese sepse ka akses me rrugen kryesore.
Leaflet
Në fillim