Publikuar: Dhj 07 2022 10:37

Jepet me qera apartament i ri i pabanuar me pare ne kompleks

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 07 10:37
Shikime: 87
Jepet me qera apartament i ri i pabanuar me pare ne kompleksin VILA L 2!

Apartamenti ka siperfaqe 108m², ndodhet ne katin e 8 dhe eshte i organizuar me nje koridor i cili ben shperndarjen ne 2
dhomat e gjumit (dhomen matrimoniale me garderobe dhe tualet si dhe dhomen e femijeve) tualetin kryesor dhe sallonin e ndenjes i bollshem te perbashket me ambientin e gatimit dhe 1 ballkon. Kompleksi eshte i vitit 2022 me veshje kapot , fasade e ventiluar dritaret profile PVC (Plastikë Foris, mekanizma Maco) dopjo xham me mekanizmat dhe per hapje nga lart . Sistem kondicionimi multi split. Linje urbane QENDER - YZBERISHT - ASTIR dhe autobus cdo 20 minuta.
Orientimi qe ka apartamenti ben te mundur te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese ne kohe te shkurter dhe e preferuar per banim. Ne apartament eshte investuar ne gips batiskope dhe ndricim (SPOTE , ndricim LED i fshehur 4000k natyral dhe ndricim LED inkaso me difuzor ne kuzhine) gje qe i jep tjeter pamje. Cdo gje e re ,parket dhe hidrosanitaret inkaso. Jepet bosh vetem me kuzhine (kuzhina eshte gati nga fundi i muajit Dhjetor) per familjare per kohe te gjate. Posti i parkimit ndodhet ne te njejten kulle niveli -2 shoqeruar me ashensor.

Kompleksi është në përfundim dhe shtëpia është gati nga muaji Dhjetor dhe në vazhdim.

Per me shume informacion me kontaktoni!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
87
0692129545

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione