Jepet me qera apartament/Garsoniere (Sip. 45 m2)

25 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Frosina 17 Sht 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne rrugen “Xhezmi Delli”, Tirane, Pallati i verdhe 9 katesh (ngjitur me murin e pasem te ambasades gjermane), jepet me qera apartament/Garsoniere (Sip. 45 m2). Apartamenti ndodhet ne katin perdhe (mbi garazhet e pallatit), me hyrje te vecante, me nje oborr te rrethuar dhe te shtruar, duke krijuar komoditetin e nje banese private.

Apartamenti është i përshtatshëm për 1 ose 2 persona. Preferohen cifte ose vajza te punesuara dhe per qëndrim afatgjate. Ambient për ndenje, fjetje, gatim-ngrenje dhe tualet. I mobiluar për nje funksionim komod, i pajisur me kondicioner dhe te gjitha pajisjet elektro-shtepijake: frigorifer, sobe elektrike, aspirator dhe lavatrice.

Kushtet e pageses: 25,000 leke/muaj (paradhenie) dhe ne muajin e pare paguhet dhe 1 (nje) muaj garanci.
I disponueshem per t’u vizituar qe sot.

Për informacion të mëtejshëm mund të kontaktoni në:

Mobile: ++355 69 40 86 775
e-mail: frosi_muci@hotmail.com
Leaflet
Në fillim