Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 06 2022 09:52

jepet me qera apartament 3+1 fresku

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 06 09:52
Shikime: 283

Jepet me Qera, Apartament 3+1, në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 138m2 .
• Kati i 3
• Orientim veri-lindje
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shpërndarës.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Opportunity+

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sotir Caci

0697015474

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione