Publikuar: Shk 03 2022 04:55

Jepet me qera apartament 2+1, tek Rruga Irfan Tomini

EUR

/ muaj
Publikuar: Shk 03 04:55
Shikime: 348
Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner inverter dhe disponon:


1 Korridor spacioz ne hyrje, me dollap me gjatesi 3 metra

1 Sallon te mobiluar me TV flat screen, kend me hapje ne krevat dopio & hapsire magazinimi, sogiorno, tavoline ngrenie me karrige, tapet

1 Kuzhine fuksionale, te vecuar nga salloni, me dritare te madhe, te pajisur me pianure qeramike, furre, aspirator, mikrovale, frigorifer te madh, lavastovilje, lavapjate me 2 ndarje, lavatrice, set pjatash, lugesh, dhe ene gatimit

1 Dhome e shtruar me parket, e pajisur me dollap, tavoline pune me karrige, varese rrobash, fshese me korent tavoline hekurosje, hekur per hekurosje. Kjo dhome mund te perdoret si zyre/ambient pune ose si dhome per femijet

Kuzhina, salloni dhe dhoma e femijeve kapen nga dielli gjate dites, jane te mire ndricuara dhe te ngrohta gjate dimrit.

1 Dhome Gjumi e shtruar me parket, me dritare me orjentim nga lindja, mobiluar me dyshek memory foam Dormeo, dollap te madh rrobash, 1 komo, 2 komodina, set carcafesh dhe jorganesh

1 Tualet me dritare, kabine dushi dhe mobilje tualeti


Ne zonen perreth pallatit ka mundesi parkimi pa pagese ne cdo orar te dites

Fasilitet dhe distancat ne zone

• Dalje direkte ne unaze dhe ne Bulevardin Bajram Curri
• Stacioni i autobusit te Linjes Tirana e Re – 2 minuta ecje
• Qendra Kristal Center – 10 minuta ecje/ 5 minuta me makine
• Spitali Amerikan – 12 minuta ecje/ 7 minuta me makine
• Qendra shendetesore numer 8, distance 5 minuta ecje
• Cerdhja numer 57 – 3 minuta ecje
• Shkolla 9 vjecare 26 Nentori – 4 minuta ecje
• Shkolla 9 vjecare Vasil Shanto – 12 minuta ecje / 5 minuta me makine
• Gjimnazi Besnik Sykja – 5 minuta ecje
• Universiteti Mesdhetar – 7 minuta ecje
• Zona e Bllokut – 20 minuta ecje / 6 minuta me makine
• Zona e Komunes se Parisit – 15 minuta ecje/ 5 minuta me makine
• Kompleksi Delijorgji – 7 minuta ecje
• Laborator analizash Intermedica – 3 minuta ecje
• Posta Shqiptare – 1 minute ecje
• Stacion taxish 24 ore – 2 minuta ecje

Ne zone ka gjithashtu sherbime dhe dyqane te tjera si: Farmaci, Klinike dentare, 3 supermarkete, Treg per fruta perime, Furre buke & pasticeri, Kafe Mulliri i vjeter, Piceri dhe restorante, 3 Banka, Pastrim kimik, Kancelari, Western Union, Qender Estetike, Servis makinash – te gjitha ne distance maksimale prej 5 minuta ecje nga apartamenti


Lista e elektroshtepiakeve & pajisjeve ne shtepi

Kondicioner inverter
TV flat screen
Pianure qeramike
Furre
Aspirator
Mikrovale
Frigorifer
Lavastovilje
Lavatrice
Fshese me korent
Varese rrobash
Tavoline hekurosje
Hekur per hekurosje
Sete kuzhine
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione