JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

620 EUR /muaj

Jepet me qera nga: xhino saliu Sot 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet per qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 80m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine ne ambjent te perbashkte, 2 dhima gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte ne perfundim e siper dhe sipas stilit te arredimit eshte shume i pershtatshem per banim ose perdorim per dhenie me qira afatshkurter (airbnb). Cmimi i qirase 620 Euro/muaj neto.
xhino saliu
  Online
0688722733
Leaflet
Në fillim