Publikuar: Qer 27 2022 12:10

jepet me qera apartament 2+1+2 ne bllok

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 27 12:10
Shikime: 217
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone si dhe nje korridor shperndares. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 125m². Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi: 620€/muaj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione