Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Golden Home 08 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament 1+1 i pershtatshem per zyra prane Kompleksit Deliorgji. Siperfaqja eshte 137m2. Apartamenti eshte boshe dhe preferohet te jepet per zyra. Cmimi 350€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Golden Home
0692021009
Leaflet
Në fillim